piątek, 1 czerwca 2012

Małe zaległości


Wiem, że ostatnio moje posty pojawiają się trochę rzadziej niż bym tego chciała... Jednak mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni. Jestem na etapie kończenia pracy magisterskiej, która już dawno powinna być obroniona... Nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się wypędzić z siebie tego lenia. Uwielbiam wszystko zostawiać na ostatnią chwilę, ale wtedy najlepiej mi się pracuje. Niestety nie jestem czasami w stanie przewidzieć  niespodziewanych komplikacji i zaczyna się panika i stawanie na rzęsach :) To chyba nigdy się nie zmieni :)
W ten weekend nadrobię zaległości z zeszłego tygodnia zwłaszcza, że wreszcie dotarły do mnie zamówione paczuszki :) A póki co mamy dzisiaj Dzień Dziecka, więc wykorzystam wolną chwilkę na słodką niespodziankę :)

Pamiętacie taką postać z Doliny Muminków jak Buka? Postać, która wszędzie gdzie się pojawiała przynosiła chłód i zamrażała ziemię. Mało kto jednak wie, że Buka była po prostu bardzo nieszczęśliwa i szukała ciepła :) 


Pyszności :)

5 komentarzy:

  1. Mniam! Buka jest kochana *.* Aż nie chce się jeść, tylko patrzeć i patrzeć - śliczne!
    Zapraszam na bloga, którego prowadzę z przyjaciółką, będzie nam bardzo miło jeśli go odwiedzisz: livecreatehavefun.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. o jacie, wyglądają super :) Pozdrawiam Paulina

    OdpowiedzUsuń